500 TL Üzerindeki Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500 TL Üzerindeki Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500 TL Üzerindeki Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500 TL Üzerindeki Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

F. Bosch Tens + Ems Ikili Terapi Cihazı (FB 2405)

  • Ürün Kodu: LQ8RQTC080
  • Barkod: 4260157890213
  • Kategori: Fizik Tedavi
  • %10indirim
    799,00 TL
    719,00 TL
Whatsapp İle Sipariş Ver
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ağrı Giderir

Son teknolojisi sayesinde bel, boyun ve baş ağrısı çeken kullanıcılar masaj aleti sayesinde kusursuz bir deneyim yaşar. Tüm gün bilgisayar başında veya direksiyonda duruş pozisyonlarını koruyamayan kullanıcılar masaj aleti sayesinde ağrılarından kurtulabilir.


Konforlu Kullanım

Güvenli ve konforlu bir deneyim sunan masaj aletinin üstün teknolojisi sınıfının en kaliteli hizmetini sunarak kullanıcıların bölgesel ağrı sorunlarını ve kireçleme problemlerini düzenli kullanımlar ile ortadan kaldırır.


Program Sayısı

8 programlı güç seviyesi sayesinde tüm kullanıcı tiplerine hizmet sağlayan masaj aleti, gün boyu ağrı yüzünden yaşanan stresin önüne geçer. Yaşam kalitesini artırarak kullanıcılarına ağrısız bir gün sunan masaj aleti sayesinde profesyonel bir deneyim sağlanabilir.
 

Zamanlayıcı Fonksiyonu

Masaj aletinde bulunan zamanlayıcı özelliği kullanıcılar tarafından etkili bir şekilde kullanılabilir. Hangi bölgeye masaj yapılmak isteniyorsa masaj aleti o bölgede etkin bir güç deneyimi sunarak dinç bir vücut kazandırır.


Pilli Çalışma

Geliştirilmiş sistem özellikleri ile son derece güvenli bir deneyim yaratan masaj aleti enerji tasarrufu sunarak bütçeye dost bir kullanım oluşturur. Masaj aletinin minimum enerji ile çalışma disiplini sayesinde kullanıcılar ağrı sorunları ile uğraşmaz.


Ergonomik Deneyim

Tüm gün duruş bozuklukları yüzünden yaşanan boyun veya bel ağrısı sorunlarını kalıcı olarak ortadan kaldıran masaj aleti düzenli kullanımlar sonucunda kullanıcıların eski sağlıklarına kavuşmasını ergonomik bir şekilde sağlayabilir.

TESLİMAT
 
13.00'a kadar alınan ürünler aynı gün kargoda, 2-4 gün içinde kargo size teslim edilmiş olacaktır.
Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...