500 TL Üzerindeki Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500 TL Üzerindeki Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500 TL Üzerindeki Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500 TL Üzerindeki Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Bmc Burun Yastıkçıklı Maske P2

Whatsapp İle Sipariş Ver
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Burun Yastıkçıklı Maske BMC P2 burun yastıkçıklı maske basit özellikleriyle kolay ve konforlu bir kullanım sağlar. Genellikle CPAP veya OTOCPAP gibi solunum cihazlarında kullanılmak üzere tercih edilebilir.

Burun maskelerine göre çok daha hafiftir. Kullanım sırasında sessizdir. Maskenin yüz ile teması çok azdır.

Takılması ve çıkartılması kolaydır. Maske basit bir şekilde parçalarına ayrılıp yeniden birleştirilebilir. Bu özelliği sayesinde temizliği kolaydır. Ayarlanabilir başlık, kullanıcıyı rahatsız etmez ve terlemeye neden olmaz. Yumuşak, silikon burun yastıkları, burun deliklerinin yapısına göre şekil alır, hava kaçağını engeller ve rahat nefes almayı sağlar.

Maskenin 360 derece dönebilen dirsek kısmı kullanıcıya rahat bir kullanım sunar. Ayrıca hortum başlığa sabitlenerek uyku sırasında solunum devresinin dolaşması önlenir. Paket içinde small, medium ve large olmak üzere 3 farklı boyu vardır. Orijinal P2 BMC maskedir.
TESLİMAT
 
13.00'a kadar alınan ürünler aynı gün kargoda, 2-4 gün içinde kargo size teslim edilmiş olacaktır.
Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...