500 TL Üzerindeki Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500 TL Üzerindeki Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500 TL Üzerindeki Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500 TL Üzerindeki Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

3M Littmann Classic III Stetoskop Inci Pembesi Hortum 5633

  • Ürün Kodu: 3m_5633
  • Barkod: 707387789671
  • Kategori: Steteskoplar
  • 4.408,50 TL
Whatsapp İle Sipariş Ver
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Klasik III Özellikleri

Klasik III stetoskop olağanüstü performans için yüksek akustik hassasiyet, artı ayarlanabilir diyaframlı çok yönlü iki taraflı dinleme başlığı sunmaktadır. Klasik III stetoskop ile hastalıkları tespit edebilmek için dinlemek gereklidir. Kalp, akciğer incelemek için hem öğrenciler hem de tıp uzmanları tarafından kullanılabilir. Vücudun fiziksel değerlendirme aşamasında, hasta takibi ve teşhis için tercih edilebilir.  


Kullanım Detayları

Ayarlanabilir diyafram teknolojisi sayesinde 3M farklı frekansları sadece dinleme aparatının üzerinde baskı uygulayarak sesleri duymanıza olanak sağlar. Düşük frekanslı sesleri duymak için hafif bir baskı ile göğsüne tutabilirsiniz. Yüksek frekanslı sesleri duymak için biraz daha bastırabilirsiniz. Kulaklık gerginliğini kolayca ayarlayarak veya kulaklık hortumunu birbirinden çekerek kafa boyutu ve konforu için ayarlanır. Kulaklık başlıklarını ayarlamak için hafifçe açtırarak kulaklarınıza koyabilirsiniz. Konforlu başlıkları ile rahat kullanımı destekler.  Esnek borusu cebinizde sıkıca katlandıktan sonra bile şeklini ve esnekliğini korur. 

TESLİMAT
 
13.00'a kadar alınan ürünler aynı gün kargoda, 2-4 gün içinde kargo size teslim edilmiş olacaktır.
Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...